Tanıtım Filmi – Video Prodüksiyon

İzleyicileri büyüleyen, onları mesajınıza yanıt vermek için harekete geçiren ve sonuç veren muhteşem filmler yaratıyoruz.

Hizmetlerimiz

Kurumsal tanıtım filmi, dahili veya harici kurumsal mesajlaşma için kullanılan tüm video iletişimini tanımlamak için kullanılan bir şemsiye terimdir. Kurumsal tanıtım filmi geleneksel video reklamcılığından ayırt edilebilmesinin bir yolu hedef kitledir. Kurumsal video genellikle genel kitle yerine belirli bir kitleye yöneliktir. Finansal sonuçları paydaşlara sunmak veya şirket içinde yeni bir girişimi vurgulamak için kurumsal bir video oluşturulabilir. Kurumsal videolar, yeni ürün grupları veya hizmetler için çalışan eğitim videoları ve tanıtım videoları da içerebilir. 

Online videonun yaygın kullanımından önce, kurumsal video öncelikle dahili iletişim veya televizyonda yayın için kullanıldı. Bütçe kısıtlamaları, oluşturulabilecek kurumsal video miktarını sınırlama eğilimindeydi. Bununla birlikte, HD kameralardaki düşen maliyet, düzenli kurumsal iletişimin bile yayın kalitesine yakın olarak çekilebileceği anlamına geliyordu. Ekipmanların düşen maliyetleri ile birlikte, video içeriğini online olarak barındırma ve dağıtma yeteneği, üretilen kurumsal video miktarındaki keskin büyümeye de katkıda bulunmuştur.  Kurumsal videonun iletişim için yaygın olarak kullanılmasının nedeni, sadece düşen maliyetlerin ötesindedir. Bir web sitesinde video olması, bir web sitesine giden trafiğin hem miktarını hem de kalitesini önemli ölçüde artırabilir. Video, kullanıcılar video içeren web sitelerinde daha fazla zaman harcadıkları için bir kitleyle etkileşim kurmaya da yardımcı olabilir. Son olarak, video nispeten kısa bir sürede büyük miktarda bilgi iletebilir ve bu da karmaşık projeleri veya ürünleri açıklamak için mükemmel hale getirir.

Video prodüksiyon, video içeriği üretme işlemidir. Film yapımına eşdeğerdir, ancak görüntüler film stoğu yerine dijital olarak kaydedilir. Video prodüksiyonunun üç aşaması vardır: prodüksiyon öncesi, prodüksiyon (asıl fotoğrafçılık olarak da bilinir) ve post prodüksiyon. Ön prodüksiyon, filme başlamadan önce video prodüksiyon sürecinin tüm planlama yönlerini içerir. Buna senaryo yazımı, zamanlama, lojistik ve diğer idari görevler dahildir. Prodüksiyon, video içeriğini (hareketli görüntüler / videografi) yakalayan ve videonun konu (larını) filme alan video üretim aşamasıdır.

Bir etkinlik düzenlerken düşünmeniz gereken çok şey var. Bu nedenle, markanızı temsil etmek, sorunsuz bir program yönetmek ve etkinliğinizi mükemmel bir şekilde yakalamak için güvenebileceğiniz bir etkinlik video prodüksiyon şirketi bulmanız gerekir. Canlı yayınla daha fazla kişiye ulaşmak, etkinliğin önemli bir videosu ile etkinliğinizin kalıcı olmasını sağlamak veya sosyal medya yayınlarınız için mükemmel içerik oluşturmak istiyorsanız, Widezon’la çalışma vaktiniz geldi. 

Uçtan uca etkinlik video prodüksiyon hizmeti sunuyoruz. Ön yapımdan çoklu kamera işlemlerine ve yapım sonrası aşamasına kadar, etkinlik çekiminizin kontrol altında olduğundan emin olacağız ve etkinliğinizin muhteşem görünmesini sağlayacağız. Şu ana kadar basın toplantıları, hayır kurumu işlevleri, lansman partileri, konferanslar, sergiler, canlı web yayınları, deneyimsel gösteriler ve ödül törenleri videoları ürettik. Etkinlik videosu prodüksiyon uzmanlarından oluşan uzman ekibimiz, etkinliğinizin sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. 

Post-prodüksiyon hizmetlerde hızlı geri dönüş sağlayan deneyimli şirket içi kurguculardan oluşan bir ekibimiz var. 

Şu ana kadar çeşitli projeler için ortak müşterilerimiz için binlerce kurgu oluşturduk. Müşteri geribildirimi ve bir özete uyum sağlama açısından, tüm geri bildirimlerin verimli ve net bir şekilde ele alındığından emin olmak için inceleme ve onay yazılımı kullanıyoruz. Düzenlemelerimizi kuruluşlar arasında kolayca aktarılabilir hale getiren profesyonel düzenleme yazılımı Adobe Premiere kullanıyoruz.

Ayrıca ses tasarımı, müzik kompozisyonu, görsel efektler ve ses karıştırma ile de ilgilenebiliriz. Bu post prodüksiyonun sıklıkla gözden kaçan bir yönüdür. Ses düzenleme deneyimimizle videonuzu on kat geliştirebiliriz.

Markanızın kimliğini yansıtan seslendirme hizmetimizle sizinleyiz

Dronlar, bir düğün için yeni bir bakış açısı yakalamaktan iş yerinizin dinamik doğasını vurgulamaya, hatta doğal bir felaket sırasında insanlara ve hasara bakmaya kadar günümüzün en heyecan verici görüntülerinden bazılarını sağlar.

Drone video hizmetleri, sizin için en önemli olan şeyleri kuşbakışı sergileyebilir. Widezon, şu ana kadar  çeşitli konserler, okullar, kişisel etkinlikler vb konularda drone’un gücünü kullandı. Hava videografisi şirket seçeneklerimizi genişletiyoruz çünkü dronları hayatımızın olaylarını yakalamanın geleceğinin önemli bir parçası olarak görüyoruz.

Üst düzey hava fotoğrafçılığı dronlar sayesinde daha güvenli ve daha uygun hale geliyor, bu yüzden ev filmlerinden hikaye anlatımının güzel bir sanat olduğu önde gelen belgesellere kadar her şeyde popüler bir araç olduğunu anlayabilirsiniz. 

Videoya mı İhtiyacınız Var?
Hemen İletişime Geçin

Hedef kitlenizi etkileyin ve ürün ve hizmetlerinizi satın almasını sağlayın.